Napište vedení co si myslíte o podmínkách k přijetí k mag.st

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Save
Příspěvky: 92
Registrován: 10. únor 2007, 00:07

Napište vedení co si myslíte o podmínkách k přijetí k mag.st

Příspěvek

https://is.fsid.cvut.cz/phpbb/viewtopic.php?t=255


Sem pište vaše připomínky a kritiku na vedení fakulty kvůli přijímání k magisterskému studiu. Komunikuje tam s váma Furbacher z akademického senátu a podle všeho by měl na toto forum zavítat brzy i proděkan Vojtek
Naposledy upravil(a) Save dne 21. duben 2007, 12:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
GReddy
Veterán
Veterán
Příspěvky: 695
Registrován: 23. březen 2007, 17:07

Příspěvek

ja tohle nechapu..milion zkousek...prece kdyz se clovek prokouse uz tak daleko melo by mu byt odmenou pokracovat ve studiu dal ne? kdyz chtej abych mel dvojiky maj nasadit pri zkousce znamky 1 a 2....Kdyby resili radsi neco jinyho nez picoviny typu jak nam co nejvice zatizit studium..

Uživatelský avatar
Strojař
Příspěvky: 36
Registrován: 13. březen 2007, 18:03

Příspěvek

GReddy píše:ja tohle nechapu..milion zkousek...prece kdyz se clovek prokouse uz tak daleko melo by mu byt odmenou pokracovat ve studiu dal ne? kdyz chtej abych mel dvojiky maj nasadit pri zkousce znamky 1 a 2....Kdyby resili radsi neco jinyho nez picoviny typu jak nam co nejvice zatizit studium..
Promiň, ale na škole nejsi za odměnu. Jak se na to koukam, tak se s jedničkama prolejzat dá, jen nesmí bejt člověk línej jak Já :-)

Uživatelský avatar
GReddy
Veterán
Veterán
Příspěvky: 695
Registrován: 23. březen 2007, 17:07

Příspěvek

kdyz uz si clovek neco vydre tak proc ma mit dalsi a dalsi stresujici zkousky...s jednickama neda ..to jeine ze bys chytnul dobryho uceitele..kdyz ucitel jednicku dat nechce tak ji proste neda jakoze v ustavu mechanismu jich vetsinou hodne nechce :D

Honziczech

Je toho moc

Příspěvek

clovek udela zkousky za semsetr, pak s statnice, a pak aby se ucil na souborky, prijde mi to jako malej stres, uz ted se ucim na zkousky, ale zvladat vse najednou se neda, diplomka do toho, jeste bezi semestr , uceni na zkousky, pak prace zas na diplomce, chvile volna, statnice, a dva tydny na to souborky kdyz budu prijaty a jako ze nemam prumer do 2,0. prijde mi to docela narocne. Asi by to chtelo trochu zamysleni nad tim pristupem prijimaciho rizeni

Zamčeno

Zpět na „Archiv“