Mech 2

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Hanz

Mech 2

Příspěvek

Schánim referáty na mech 2. Kdo by mi s tim mohl pomoct. První jsem udělal ale nemůžu rozchodit matlab. icq 233357003

Save
Příspěvky: 92
Registrován: 10. únor 2007, 00:07

Re: Mech 2

Příspěvek

Hanz píše:Schánim referáty na mech 2. Kdo by mi s tim mohl pomoct. První jsem udělal ale nemůžu rozchodit matlab. icq 233357003
Na matlab se vykašli stejně pak povinnost odevzdat to v matlabu 2 týdny před koncem výuky zruší. aspoň to tak bylo asi poslední 3 roky

brian04
Příspěvky: 27
Registrován: 13. únor 2007, 00:14

Příspěvek

spolubojovníci potřebuju pomoci s machanikou 2:-)....nemáte náhodou 1.referát č.28 a 2.referát taky 28:-)....moc vás prosím kdyžtak na mail L.Vosahlo@seznam.cz

Návštěvník

Re: Mech 2

Příspěvek

Save píše:
Hanz píše:Schánim referáty na mech 2. Kdo by mi s tim mohl pomoct. První jsem udělal ale nemůžu rozchodit matlab. icq 233357003
Na matlab se vykašli stejně pak povinnost odevzdat to v matlabu 2 týdny před koncem výuky zruší. aspoň to tak bylo asi poslední 3 roky
Fakt to tak vždycky bylo??? :shock: :shock:

Návštěvník

Příspěvek

Rád bych upozornil, všechny kdo na to chtějí spoléhat, že letos jsme byli několikrát výslovně upozorněni, že Matlab už se chce jen u prvního referátu ale odpouštět se v žádném případě nebude. A je to právě kvůli předchozím ročníkům.

Zamčeno

Zpět na „Archiv“