Problém s kos?

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Tousha
Příspěvky: 3
Registrován: 27. září 2010, 14:52

Problém s kos?

Příspěvek

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je normální, že mě kos ještě nepustí do tvorby rozvrhu na přístí semestr? Jsem v prvním ročníku ves a min počet kreditů (15) splňuji již dlouho, ale pořád v kosu nemám rozvrh na další semestr a ani možnost jeho úprav. Je někde chyba v systému, nebo se ještě na nás nedostala řada?
Předem díky za odpověď.

Uživatelský avatar
khamul
Veterán
Veterán
Příspěvky: 120
Registrován: 11. leden 2009, 10:40

Re: Problém s kos?

Příspěvek

Nejdřív si musíš zapsat předměty (v KOSu a do indexu). Poté si zajít na studijní, kde ti to příslušná referentka potvrdí (razítko a podpis do indexu + odemčení tvorby rozvrhu v KOSu). Teprve potom si můžeš začít tvořit rozvrh. Kdybys neměl těch 15 kreditů, tak "neprojdeš" přes studijní :)

james7
Příspěvky: 29
Registrován: 11. leden 2008, 13:02

Re: Problém s kos?

Příspěvek

Jde ještě v novém systému zobrazování rozvrhů na stránkách fakulty zjistit kdo je se mnou ve skupině na určitý předmět? Dík

Plamínek
Příspěvky: 41
Registrován: 10. srpen 2009, 22:40

Re: Problém s kos?

Příspěvek

Bohužel zatím ne, prý se na tom bude pracovat :-)

kubative
Příspěvky: 1
Registrován: 17. září 2011, 11:22

Re: Problém s kos?

Příspěvek

jsem studentka 1. ročníku na FS. Mám problém s Kosem. Mám nesmyslný rozvrh, kterému nerozumím a na studijním mi k tomu nebylo nic řečeno, jen, že si mám najít t.č. na nějakého rozvrháře, kterého jsem nenašla nikde na webových stránkách ČVUT.

V pondělí začíná akademický rok a já doteď nevím, jak mám být na 2 místech zároveň-těch kolizí se v rozvrhu objevuje víc. Proto Vás žádám o nějakou radu nebo, jak mám postupovat dále.

Plamínek
Příspěvky: 41
Registrován: 10. srpen 2009, 22:40

Re: Problém s kos?

Příspěvek

Rozvrh pro 1. ročník dělá Ing. Podaný - Jan.Podany@fs.cvut.cz - tam bych směřoval dotaz na kolize - na maily odpovídá.

Uživatelský avatar
kein_nick
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 384
Registrován: 11. únor 2007, 17:01

Re: Problém s kos?

Příspěvek

Seznam rozvrharu podle ustavu, snad nadale platny :arrow: ROKove
Jinak kolize... Nesmi se ti kryt cviceni, ale pokud se ti kreje prednaska a cviceni, tak se nic nedeje, pze budes chodit na cviceni a na prednasku ne... To v KOSu predpokladam vidis v Osobnim rozvrhu :)
NAVZDY
R.I.P. Lokomotiv Jaroslavl 7.9.2011 & Alexander Galimov 2.5.1985 - 12.9.2011
OFF, tesne pod vrcholem ..

Zamčeno

Zpět na „Archiv“