EZPP - Energetický zdroj průmyslového podniku

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
thought
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 124
Registrován: 31. leden 2009, 23:03

EZPP - Energetický zdroj průmyslového podniku

Příspěvek

Ahoj, prosim muze mi nekdo kdo jiz prosel timto predmetem poskytnout vice informaci ?

Cassal
Veterán
Veterán
Příspěvky: 207
Registrován: 15. leden 2008, 18:37

Re: EZPP - Energetický zdroj průmyslového podniku

Příspěvek

Celkom zaujimavy predmet, vyucuje prof. Hrdlicka, zaujimave prednasky na rozlicne temy z energetiky, na cvikach sa pocitaju priklady, vacsinou na dimenzovanie rozlicnych zdrojov pre podniky (vyroba tepla+elektriny).
Zapocet za odovzdanie vlastneho navrhu zdroja pre podnik (vcelku jednoduche vypocty).
Skuska bola formou testu z toho co bolo odprednasane, nic super zlozite, drtiva vacsina presla s celkom dobrymi znamkami.

Tracy
Příspěvky: 31
Registrován: 07. červen 2008, 23:12

Re: EZPP - Energetický zdroj průmyslového podniku

Příspěvek

Jeden z mála předmětů, který se podle mě fakt hodí pro praxi, a Hrdlička s Maščuchem jsou vždycky maximálně v pohodě..

Měl bych ještě dotaz je k tomu předmětu nějaký skriptum?? Budu z něj asi dělat státnice a potřebuju nějakej zdroj

inteus
Veterán
Veterán
Příspěvky: 43
Registrován: 06. leden 2009, 22:44

Re: EZPP - Energetický zdroj průmyslového podniku

Příspěvek

maščuch je sice v pohodě, ale pak začal dělat velky problemy s tou zápočtovou prací ... furt se mu to nějak nelíbí ... a minimalne jeden clovek jeste nema zapich kvuli tomu, nevim jak ostatni temata, ale ORC je jeho a vychutnává si to ;)

Cassal
Veterán
Veterán
Příspěvky: 207
Registrován: 15. leden 2008, 18:37

Re: EZPP - Energetický zdroj průmyslového podniku

Příspěvek

SKripta z toho sotva zozenies pretoze prvy raz sa to ucilo minuly rok a vtedy nam Hrdlicka hovoril, ze v novej akreditacii ten predmet vraj nema byt. Neviem ako je to teraz.
Mozes skusit nejake materialy k predmetu Prumyslova Energetika, ak zozenies, tusim na to skripta su.
inteus: to tam ten kamos napisal taku velku znosku konin alebo co? Pretoze to musela byt fakt nejaka blbost ked to doteraz nema.

vozi
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 132
Registrován: 31. leden 2009, 16:31

Re: EZPP - Energetický zdroj průmyslového podniku

Příspěvek

zastávám se intea není to o tom jaký tam máš koniny ale o tom abys přišel na to co po každým specielně chce, protože jsem měl jako podklad třeba 4 práce který byly uznaný a potom když jsem to odevzdával já tak nešlo o to co tam měli ti předemnou ale o to co chtěl individuelně po mě.... ale nakonec jsem to dostal, s tímm že jsem v tom protokolu měl nakonec něco jiného než ostatní a spoustu věcí navíc... samozřejmě že jádro věci zůstalo stejné ale otázkou je do jakých podrobností daného problému se s ním v řeči zašmodrcháte... :wink:

Zamčeno

Zpět na „Archiv“