Zadání bakalářské práce

Vybrané příspěvky z Hlavní diskuze
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jizah
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 294
Registrován: 06. říjen 2008, 21:24

Zadání bakalářské práce

Příspěvek

zdravim. Všichni už určitě ví, ale kdyby náhodou.. do konce března má být do indexů zapsána Bakalářská práce a její oficiální zadání odevzdáno na studijním + cca do konce dubna defintivní rozhodnutí o zvoleném oboru. Takže pardon za všem známou informaci, ale paní na studijním říkala, že na ní každej koukal, jak péro z gauče, když se zmínila (včetně mě).
Hezkej večer
Naposledy upravil(a) Jizah dne 28. březen 2011, 00:51, celkem upraveno 1 x.
a still more glorious dawn awaits. Not a sunrise, but a galaxy rise. A morning filled with 400 billion suns. The rising of the milkyway

Uživatelský avatar
cackler
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 259
Registrován: 14. listopad 2008, 22:26

Re: Zadání bakalářské práce

Příspěvek

to platí jen pro tříletý bakaláře?

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Zadání bakalářské práce

Příspěvek

to platí pro všechny bakaláře :D


resp. já jsem na B2341 a tam to je takto
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Uživatelský avatar
Jizah
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 294
Registrován: 06. říjen 2008, 21:24

Re: Zadání bakalářské práce

Příspěvek

želbohu tohle už jsem se nedozvěděl. Nicméně vrcholem dnešního snažení bylo nalezení harmonogramu na stránkách fakulty, kde jest napsáno zadání BP v LS nejpozději do 1.4.2011., takže je to patrně myšleno obecně na všechny

..tak holt je :)
a still more glorious dawn awaits. Not a sunrise, but a galaxy rise. A morning filled with 400 billion suns. The rising of the milkyway

Uživatelský avatar
cackler
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 259
Registrován: 14. listopad 2008, 22:26

Re: Zadání bakalářské práce

Příspěvek

no jakože když jsem teď ve třeťáku a jsem na čtyčletym, tak bakalářku budu řešit až příští rok?

Uživatelský avatar
khamul
Veterán
Veterán
Příspěvky: 120
Registrován: 11. leden 2009, 10:40

Re: Zadání bakalářské práce

Příspěvek

Samozřejmě. :) Bakalářku teď řeší ti, co jsou ve třeťáku na tříletým, nebo ve čtvrťáku na čtyřletým. A doufám, že mi to teď nikdo nevyvrátíte :lol:

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Zadání bakalářské práce

Příspěvek

myslím, že ti co jsou na životním prostředí, tak se nějak rozhodují již dříve...ale nevím co je na tom pravdy...


dneska jsem byl na studijním a z ústavu Ekonomiky tak jsou už ty zadání... :-)
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Odpovědět

Zpět na „Informační stánek“