Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
jouda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 56
Registrován: 28. duben 2009, 18:49

Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Ahoj, myslím, že po brífingu s proděkanem poněkud zapadlo téma vyhlášky pana Valáška ohledně nového stylu výuky mechanik. Nevíte teda jak to dopadlo, uznají nám třeťákům ty původní zkoušky z mechaniky I a II??



TV // dočasně důležité

TV // důležitost odebrána

Uživatelský avatar
khamul
Veterán
Veterán
Příspěvky: 120
Registrován: 11. leden 2009, 10:40

Re: Vyhláška ústavu mechaniky

Příspěvek

Jo, uznávaj to, resp. uznává to Valášek. Zapíše do indexu šestnáctkové mechaniky se stejnou známkou s jakou máš tu jedenáctkovou. Pak si to na studijním musíš nechat zapsat do KOSu.
Ale zas tu jsou nějaké zmatky a nedoruzmnění ohledně toho pro jaké obory to má platit (dle vyhlášky pro všechny), ale podle Řezníčka by to nemělo platit pro DMT (nevím jak ostatní obory), protože měli MECH III. Nemám o tom víc přesnějších informací, takže bude lepší se tam dojít zeptat.

jouda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 56
Registrován: 28. duben 2009, 18:49

Re: Vyhláška ústavu mechaniky

Příspěvek

OK. Díky

Uživatelský avatar
cackler
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 259
Registrován: 14. listopad 2008, 22:26

Re: Vyhláška ústavu mechaniky

Příspěvek

K čemu je to dobrý a koho se to týká? Mam klasický mechaniky 1 a 2, trojku nemam a ani jsem mít neměl. Je ta vyhláška někde ke stažení?

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Vyhláška ústavu mechaniky

Příspěvek

toto je pro ty nové stud. programy...tedy nynějších 3. a 4. ročníků se to zřejmě netýká


http://mech.fsik.cvut.cz/lib/exe/fetch. ... chanik.pdf
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: Vyhláška ústavu mechaniky

Příspěvek

týká se to všech co jsou na čtyřletém studiu a absolvovali mechaniky 1 a 2 dříve než letos (tím pádem mají ten starý kód, který je teď pro tříleté studium tj. 1101 nebo 02)

EDIT: Naopak, právě že těch co maj ten novej obor se to netýká, týká se to těch co maj ten starej. Jsem ze třeťáku, studuju STM a byl jsem si to už přepsat.

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Vyhláška ústavu mechaniky

Příspěvek

takže když mám ty 1101 a 1102, tak si musím zajít na studijní, zapsat si i tu mechaniku III 1107 a nechat si ji uznat u Valáška?
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: Vyhláška ústavu mechaniky

Příspěvek

ne tu nemusíš, ale musíš si nechat přepsat mechaniky 1 a 2 na nové s tím novým kódem abys mohl dokončit bakalářský studium. Jinak se to dělá obráceně, že nejdřív se jde za Valáškem, ten ti to tam celé vypíše a pak až jdeš na studijní a ty to nabouchaj do kosu. To jen abys tam zbytečně nelítal :wink:

Uživatelský avatar
khamul
Veterán
Veterán
Příspěvky: 120
Registrován: 11. leden 2009, 10:40

Re: Vyhláška ústavu mechaniky

Příspěvek

Já to pochopil tak, že to platí pro všechny, nehledě na ročník. Zakládal jsem tu o tom topic nedlouho poté, co ta vyhláška vyšla. Psal jsem mail Řezníčkovi (a pak se ho na to ptal i osobně) a bylo mi řečeno ať si nechám uznat ty nové dvě mechaniky (jsem třeťák na STM). V té vyhlášce je napsáno, že kdo je na čtyřletém bakaláři (je jedno jakém oboru) musí mít pro ukončení bakaláře v kosu a indexu absolvované mechaniky s kódy 1601 a 1602. Ptal jsem se, jestli je nějaký rozdíl v tom, když budu vlastně končit v indiviudálním studjním plánu pod jiným oborem - rozdíl tam není, platí všechno jako doposavad.
Ty původní mechaniky, které si absolvoval se neruší, ani neškrtají - budeš mít 4 nebo 5 absolvovaných mechanik.

EDIT: tady je ten topic

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Vyhláška ústavu mechaniky

Příspěvek

:!: :!: :!: :!:


tak jsem byl na studijním a mělo by to platit i pro nás (4.roč. Bc)


klasická odpověď...určitě to nevíme...to ústav mechaniky :D


ale vřele mi to doporučila zapsat


měla tam vyznačenu tuto část...
Absolvování Mechaniky I (kód 1601) a Mechaniky II (kód 1602) bude vyžadováno pro ukončení tohoto
bakalářského studia (specializace Dopravní a manipulační technika, Informační a automatizační
technika, Technika životního prostředí, tepelná a procesní technika, Strojírenská technologie a
management, Výrobní technika, Aplikovaná mechanika pro bakaláře). Kdo bude mít jiné
mechaniky, nebude moci ukončit studium a bude si je muset dodělat, protože toto studium bylo
s těmito mechanikami akreditováno. Zde není rozlišována úroveň alfa a beta.



byl jsem i na ústavu a Valášek tam do čtvrtka není... a ve čt. má od 9h nějakou schůzi...takže až po ní bude možnost... :D


ještě potvrdila výše uvedené...


:!: nejprve za Valáškem a pak teprve na studijní



opět se ukazuje míra informovanosti na ČVUT...opět by neměl být problém rozeslat všem, kterých se to týká E-mail...a opět to problém je...myslím, že se najde opět řada překvapených lidí...co to budou 10.června obíhat :D
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

sehom
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 413
Registrován: 06. únor 2008, 23:01

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

To je komedie, takže naběhne armáda studentiků za Valáškem a pak na studijní...no, to teprv bude cirkus :-)
Je to boj:-)...uvidí se kdo vyhraje:-)

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

jj, takže ve čtvrtek nikdo nechoďte...to půjdu já... :D
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

sehom
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 413
Registrován: 06. únor 2008, 23:01

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Ono nás jistě bude víc než dost :D :D
Je to boj:-)...uvidí se kdo vyhraje:-)

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

ale radím vám vemte si s sebou svačinu a pití kdybyste dostali hlad nebo žízeň :D Já tam čekal ve čtvrtek hodinu na něj.

sehom
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 413
Registrován: 06. únor 2008, 23:01

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Tak nám sim tě popiš jak to probíhá, co si máme zapsat do indexu atd., páč mne to hlava fakt nebere
Je to boj:-)...uvidí se kdo vyhraje:-)

Cassal
Veterán
Veterán
Příspěvky: 207
Registrován: 15. leden 2008, 18:37

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

No to snad nie, to je fakt taky problem poslat vsetkym maila s presnymi instrukciami?
Dozvedam sa to odtialto a som zvedavy kedy budem mat cas ist si tam vystat frontu.
Skusky, bakalarka, praca a este musim riesit taketo chobotiny

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

ani bych se nedivil, kdyby si to na ČVUTu tohle všechno četli a při zobání popcornu se bavili :D lol


a pak se vsázeli kolik "blbců" si to nezapíše a nebude mít ukončený studium :evil: :roll:
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Holy
Příspěvky: 23
Registrován: 02. únor 2008, 11:07

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

To víš že si to čtou a baví se:-)) dyt víš, teda pokud si byl na tom briefingu, tak měl rezníček vytiský ty komentáře tady ze strojare ohledne toho ukončení studiaa strasne se divil že jsou lidi nastvaný, protože nic neví (tedy nejsou informovaní) :-))

Ale jak bylo rečeno Rezníčkem "Vše máte vyvěšeno na stránkách školy" :-))

Uživatelský avatar
cackler
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 259
Registrován: 14. listopad 2008, 22:26

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Přesně tak, stačí jen strávit pár hodin hledáním na školním webu třetí generace...

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

souhlasím...přehlednější stránky má už kdejaká pubertální třináctka :D
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Cassal
Veterán
Veterán
Příspěvky: 207
Registrován: 15. leden 2008, 18:37

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Podla mna je rozdiel medzi splnenim si zakonnych povinnosti (vyvesenie) a dostatocnym informovanim. Na hlavnej stranke skoly v rubrike aktuality je momentalne:

Kariérní poradna v pondělí 16. 5. Od 16:00 nebo 17:00
Seminář Projektové řízení v pondělí 16. 5. Od 15.00 do 19:00 v CIPS
Seminář SciVal - scientometrické a analytické nástroje nad databází SCOPUS 26. 5. 2011
Souběžné pedagogické studium pro studenty ČVUT
Letní univerzita v jaderné elektrárně (2011)
Změny Studijního a zkušebního řádu pro studenty ČVUT v Praze

Ani slovo o zmene ci uz mechanik alebo prijmaciek na magistra. Schvalne som si presiel aj fakultne maily za posledny rok a nieje tam o tom nic. Neverim ze je problem poslat maila hoc aj vsetkym studentom (a tim ktorych sa to netyka sa v zavere jednou vetou ospravedlnit). Ale taketo maily chodia len 2x rocne od Hlavaca ohladom studentskej ankety (na ktoru vela ludi na FS kasle a radsej hodnoti tu na fore).

Neviem co je tazke na tom napisat maila v zneni:
Vazeni studenti

od (datum) je taka a taka zmena v tej a v tej veci. Upozornujeme na to vopred aby ste mali dostatok casu zariadit to a to.
Blizsie info (link).
Studenti ktorych sa to netyka nech povazuju prosim tuto spravu za bezpredmetnu.

Podpis
Link trebars na nejaku zasitu kolonku na fakultnych strankach kde je vyvesene pdf-ko s konkretnim znenim danej vyhlasky (kedze redesign stanok by asi trval dlho a nieco stal, toto je ale bezplatne riesenie). A bolo by o par problemov menej. Ved ani pre Valaska ako sefa mechaniky to nieje urcite prijemne ked mu tam teraz budu v priebehu mesiaca nabiehat stovky studentov kvoli autogramu v indexe. Alebo mohli zriadit nejaky spolocny termin prepisovania tych skusok v spolupraci so studijnym oddelenim, kde by sme dajme tomu v urcenu hodinu nabehli do nejakej poslucharne tam nam povedali co a kde zapisat, azdy si to zapisal a nasledne by uz stacilo len skontrolovat a podpisat.

Ked som pocuval o inych univerzitach a fakultach akym stylom tam niektore administrativne zalezitosti bezia tak som si vravel ze nasa skola je este dost user-friendly. Ten nazor som za tie roky prilis nezmenil ale taketo zalezitosti imidzu vobec neprospievaju.

Uživatelský avatar
Skotos
Veterán
Veterán
Příspěvky: 82
Registrován: 19. leden 2009, 09:40

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Fakt už nevím. Vemte si, hodně lidí na strojaře nechodí nebo nebrouzdá po hlavní diskuzi a odkud se to dozví? To zase bude "jedna bába povídala" a jak už tu bylo řečeno 10.6 budou studenti překvapeni, že jim něco chybí. To zase bude problémů kvůli pár kódům v indexu.

Zaráží mě na tom fakt, že nás za prvé pořádně neinformují o takto důležitých věcech a za druhé, což to nemohou udělat na studijním? To jako Valášek sám bude přepisovat tuny indexů?

jouda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 56
Registrován: 28. duben 2009, 18:49

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Víte spíš je zarážející styl a vůbec logika tý vyhlášky, kdyby mysleli na studenty a ve výsledku i na sebe, tak tam mohli dát větu o tom, že se to netýká studentů, kteří už absolvovali mechaniku I a II. To je snad lepší, než něco někde přepisovat. Jakou má logiku psát si předměty jen formálně?? Řek bych že je vidět, že ty lidi co to píšou neuvažujou. Ale co dyť jak jsme se dozvěděli na brífingu, vyhlášky ústavů nikdo nekontroluje. Ještě můžeme být rádi, že nám to změní jen tak a nemusíme ty mechaniky dělat znova, to se docela divim :-)
Ta vyhláška je myslim stará podobně jako ta o přijímačkách a já si myslel, že jí zná už snad každý. Teď jste mě docela překvapili.

xax
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 63
Registrován: 25. březen 2010, 20:49

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Ja teda chodim do druhaku, ale zarazi me neinformovanost nejakejch lidi a to predevsim diky jejich nezajmu.
Kdyz ta vyhlaska vysla, byl v tom bordel, Valasek o tom mluvil snad 100x, na vsech cvicenich mechaniky to rozebirali, Reznicek o tom mluvil, tady se to taky resilo. A najednou se objevi dalsi prekvapeny lidi. To je takovej problem zajit za Reznickem, nebo Valaskem? Oba vedou prednasky a po nich tam vzdycky stoji fronta lidi co se jdou na neco zeptat a vzdycky bez problemu pomuzou. Na studijni nema cenu chodit, ty stejne nic nevi a nebo vam povi blbost.
Lina huba, holy nestesti.

jouda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 56
Registrován: 28. duben 2009, 18:49

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

No tak když jsi ve druháku a chodíš na ty přednášky tak nejni problém, ale my jsme žili v tom, že máme mechaniku uzavřenou a nejni co řešit. Nevím proč bych měl někde na stránkách školy či ústavu hledat vyhlášky, jestli náhodou nemusim něco dělat znova, protože si vedoucí ústavu zrovna vzpomene že něco změní.

Uživatelský avatar
khamul
Veterán
Veterán
Příspěvky: 120
Registrován: 11. leden 2009, 10:40

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Jasný, lidi, co jsou ve třeťáku nebo ve čtvrťáku maj opravdu čas chodit si jen tak na přednášky z předmětů, který už maj nějakej čas hotový (a myslej si, že už si s nima nemusej dělat starosti - tím pádem nelezou ani na stránky ústavu). :wink: Já se o tom dozvěděl díky pár lidem, který maj mechaniku II na druhej zápis a řešili, že maj najednou o dost jinej předmět než jakej měli na zápis první.
A jelikož se tahle změna možná nejvíc dotkne současnejch čtvrťáků, tak by bylo relativně slušný jim to alespoň nějak oznámit. Byť už jen třeba novinkou na stránkách fakulty. Ale tady je to zas o tom, že o tom nevěděl vůbec nikdo, krom lidí z ústavu mechaniky...

sehom
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 413
Registrován: 06. únor 2008, 23:01

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

chápu xax, že v druháku o tom mluví zleva zprava, ale oni mají pružnosti a mechaniky, tudíž se tam setkávají s těmi co to spáchali, kdežto mi ve čtvrtáku se s nimi už nesetkáváme a kdyby mi TV ráno nenapsal o té vyhlášce, tak bych to neřešil, jelikož přeci proč řešit něc co už mám dávno hotové a to jen kvůli nějakým debilním kodum? Docela lituji Valáška, když ho teď bude otravovat armáda studentů kvůli takové banalitě a on se tak nebude moci věnovat s klidem své práci a to během zkouškového :shock:
Je to boj:-)...uvidí se kdo vyhraje:-)

jouda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 56
Registrován: 28. duben 2009, 18:49

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Nechci nějak zbytečně rejpat, ale nejni to náhodou jeho vyhláška?

sehom
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 413
Registrován: 06. únor 2008, 23:01

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

On jí nejspíš napsal, ale určitě nevymyslel, nebo myslíš, že se tolik nudí? :D
Je to boj:-)...uvidí se kdo vyhraje:-)

jouda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 56
Registrován: 28. duben 2009, 18:49

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Tak moh si jí aspoň přečíst a třeba by ho to i napadlo, že tam bude mít frmol, nebo zařídit rozšíření studentum.

Cassal
Veterán
Veterán
Příspěvky: 207
Registrován: 15. leden 2008, 18:37

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

xax: s tym nezaujmom na mna nechod, prosim ta. V stvrtom rocniku som fakt necakal ze si budem musiet menit zapisany kod predmetu z druhaku, ktory mam davno absolvovany.
A trvam na tom, ze jeden mail podobnej struktury ako som uviedol hore by niekomu kompetentnemu zabral 5 minut a mnohym by usetril kopu problemov. Najviac asi Valaskovi pretoze teraz ho caka armada stvrtakov s indexmi.

jouda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 56
Registrován: 28. duben 2009, 18:49

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

+třeťáci. A ještě jsem si vzpomněl, že na brífingu slíbil Řezníček, že zjistí jak to s tou vyhláškou je a dá vědět. To by mě zajímalo kdy a jak. :)

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

sehom píše:Tak nám sim tě popiš jak to probíhá, co si máme zapsat do indexu atd., páč mne to hlava fakt nebere
no jdeš rovnou na Ústav Mechaniky (pozor už je v Dejvicích nad studijním!) a Valášek ti to tam vše vypíše, nemusíš si nic psát do indexu a pak už jdeš jen na studijní aby to oni napsali do kosu.

Uživatelský avatar
mekánik
Veterán
Veterán
Příspěvky: 60
Registrován: 13. leden 2008, 18:10

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

No tak to je bordel jak u nás na FS.
Jestli to už někdo máte zapsáno, prosím info, jestli je to vedeno jako plnohodnotně absolvovaný předmět = jestli je to včetně zápočtu, známky ze zkoušky a hlavně ... dostanu za to i kredity? :-)
Kontrolní otázečka: co to udělá s váženým průměrem těm, kteří měli třeba 1.99 a z mechanik trojky? Ale průměr kvůli přijímačkám se vyjížděl někdy k poslednímu dubnu, takže to by asi nemělo mít vliv.
I'm your father!

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

na studijním říkala, že je to bez kreditů...takže prostě jen, že máš splněno...
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

ajven
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 33
Registrován: 29. říjen 2008, 11:54

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Na studijním toho napovídaj... já už to mám zapsaný, kredity jsem za to dostal, známky stejný jako co z mechaniky 1 a 2.... takže mi průměr zase trochu klesnul. Pokud se to teď zapisuje bez kreditů, tak bych si to zašel klidně i přepsat, ale to pochybuju, zas takovej bordel na tom studijním snad nemaj.
je to boj...

jouda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 56
Registrován: 28. duben 2009, 18:49

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

:-) To je docela vtipný. Jak to dělaj, když mam jinou znamku z A úrovně, než z Bčka?

Uživatelský avatar
nicnic
Příspěvky: 6
Registrován: 12. leden 2009, 17:29

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

JA NECHÁPU CO JE TOHLE ZA INSTITUCI KDYŽ NIKDO NIC NEVÍ,NIKDO NIKOMU NIC NEŘEKNE ,A KDYŽ UŽ SE NÉKDE SAM ZAPTAŠ TAK JE OTRAVUJEŠ A NESPADA TO POD JEJICH PRAVOMOCE, TO MUSI TE TAM.......NA**AT ,SI Z NAS DELAJ P**EL


// cenzurováno

FliegenderZirkus
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 90
Registrován: 10. září 2009, 21:00

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Já měl za to, že se celý ten cirkus týká jen letošních druháků, ale jak si čtu tu vyhlášku, tak se vážně týká všech bakalářů. Když už jsme u toho kritizování, tak nechápu, proč se ty nové předměty (1101, 1102, 1107) nejmenují Statika, Kinematika a Dynamika. Takhle je v tom úplně zbytečně bordel, protože máme různé předměty se stejným názvem a navíc do toho ještě přijdou skripta Mechanika A, B, C :D. Úplně stejný je to s novejma bak. oborama, který se taky velmi chytře jmenujou stejně jako ty starý, takže jsou dva různý obory Informační a automatizační technika atd. Jinak ale musim říct, že s lidma na ústavu mechaniky mam jenom dobrý zkušenosti, stejně tak třeba ty předtisky na cvika jsou perfektní nadstandard...problém bude asi u vedoucího ústavu? Rozeslat hromadný email je skutečně to nejmenší, co jde udělat.

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Dneska jsem tam byl...teda čekání 1,5h a pak ještě, že spěchal, tak to byla rychlovka...


jinak je možnost zítra ráno...kolem 8-9h tam dojít a nebude problém.


opravdu to vypadá, že se to týká všech co mají kódy mechanik 1101,1102,...
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

EthanoL
Příspěvky: 3
Registrován: 11. březen 2009, 18:41

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Jj taky sem tam dneska byl a udivuje me, ze si pan Valasek asi neuvedomil, co si zpusobil vyhlaskou i sam sobe :D po zapsani 5ti lidem tech novej mechanik do indexu rek, ze ho uz boli ruka...to bych chtel videt co bude rikat, az to bude psat po 700 nebo kolik nas je ve 3 a 4 dohromady :D

dalsi vec je jestli to tam vubec staci vsem napsat nez bude pozde ..?

Nevim jestli to tak muselo bejt nebo jestli si tu vyhlasku po sobe neprecet,
ale podle me je todle opravdu jako u bl**cku na zahradce.

valdo.earth
Příspěvky: 52
Registrován: 04. leden 2009, 04:02

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Paneboze - CVUT Fakulta strojni - opravdu katastrofa !!!

valdo.earth
Příspěvky: 52
Registrován: 04. leden 2009, 04:02

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Mam B2341 - 4lety bakalar - obor AMEB. Mam Mechaniku I 1101, Mechaniku II 1102 a Vyssi mechaniku 1063. Co si mam zmenit??? :) :) :)
PS: Navrhuji zapsat novej predmet Orientace v kodech mechanik, zakonceni z, pocet kreditu 3 :)

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

každopádně se do indexu nepiš nic... i nám dnes to Valášek psal vše sám...prostě tam zajdi a bude
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

jouda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 56
Registrován: 28. duben 2009, 18:49

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Přesně já tam dneska taky byl. Jinak bych navrhovaný předmět rozšířil na Orientaci v legislative ČVUT z,zk 8 kreditu Případně seminář, jak hledat důležité vyhlášky v zašitých koutech ústavů kz. :lol:

Cassal
Veterán
Veterán
Příspěvky: 207
Registrován: 15. leden 2008, 18:37

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

jouda len z toho nerob skusku, to by este bolo druhych zapisov....

Milan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 109
Registrován: 12. leden 2008, 12:48

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Netušíte, kdy má Valášek oficiální konzultační hodiny nebo kdy by se tam dal určitě zastihnout?
Díky.

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

zkus tam zavolat...sekretářka bude vědět
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Milan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 109
Registrován: 12. leden 2008, 12:48

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek


Uživatelský avatar
Styxer
Veterán
Veterán
Příspěvky: 128
Registrován: 07. září 2007, 20:26

Re: Vyhláška ústavu mechaniky !čtěte pozorně!

Příspěvek

Zítra (24.5) by tam měl být od rána (9:00?). Dnes mi to řekla sekretářka.

Zamčeno

Zpět na „Archiv“