ESP - Elektrické stroje a pohony

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Skotos
Veterán
Veterán
Příspěvky: 82
Registrován: 19. leden 2009, 09:40

ESP - Elektrické stroje a pohony

Příspěvek

Jak to probíhá u Ing. L. Nováka? Myslím tím jakou váhu dává na výsledky písemky? Dost často se stává, že padnou né zrovna řešitelné příklady. Dá se to potom zachránit teorií, i když je výsledek z písemky pod 2 body, tedy minimum?

Díky.

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: ESP - Elektrické stroje a pohony

Příspěvek

ta písemka je podle mě brána jako vstupní...prostě něco musíš mít...

u Nováka jsem byl...zadá ty otázky co dává...jde o to je umět...když je neumíš, neměl by být problém...jinak co se týče těch příkladů...tak nějaký bodíky vždy musíš udělat
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Mata
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 21
Registrován: 05. prosinec 2008, 20:26

Re: ESP - Elektrické stroje a pohony

Příspěvek

U L. Nováka mám tu zkušenost, že dá dobrou známku i když je písemka špatná.
U ustní je pro něj důležitý slovní projev, kdy pozná zda víš která bije, nebo jsi jen vytáhnul vypracovanou otázku z tašky. Já například měl napsáno něco málo textu, schemátka, nějaké průběhy, ale třeba žádný vzorec. Vysvětlil jsem mu které vinutí k čemu a proč a byl spokojenej.

Jinak co jsem viděl i jiné případy, tak pokud jsi např. ekonom a dáš mu perfektně vypracovanou otázku a pak nevíš jaké napětí je v síti a jaká frekvence (měl tam vzoreček na výpočet synch. ot - tak z těch 50-ti Hz), tak to taky dá, ale špatné se špatným hodnocením a nějakým tím nejapným vtípkem.
Takže tak

jouda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 56
Registrován: 28. duben 2009, 18:49

Re: ESP - Elektrické stroje a pohony

Příspěvek

U písemky je nakonec povoleno mít všechny pomůcky. Jinak to co bylo řečeno o L.Novákovi mohu potvrdit.

Zamčeno

Zpět na „Archiv“