Automatické řízení - délka zkoušky

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Mr. X
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 263
Registrován: 09. prosinec 2007, 21:51

Automatické řízení - délka zkoušky

Příspěvek

Mohl by někdo z těch co už byli na zk z AŘ napsat jak dlouho trvá než člověk může jít domů?

Kolik času je na test, jak dlouho se čeká na opravu, jak dlouho trvá ústní zkoušení?

Je reálný bejt ve 14hod hotovej, když zk je od 8?

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Automatické řízení - délka zkoušky

Příspěvek

tak to ti řeknu přesně :D byl jsem tam často :D


zk. startuje od 8h

test 4 příklady (4*20min) 80min

pote nas zacali opravovat (u Havlise)

prvni sli na řadu k ústní před obědem v 11h (cca 3-4 u každého zkoušejícího)


poté jdou všichni až po obědě...od 13h (Zítek myslím zkouší i přes oběd, ale Petrová chodí na oběd se Hofíkem) od těch 13h zkouší dále Pe+Ho...poslední jsme šli okolo 14-15h



pokud si opravu domluvíš na tu dřívější dobu, tak by neměl být problém...ale možná záleží na tom, kdo opravuje...já to měl letos jen u Havliše a ti to opravovali takto...
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Uživatelský avatar
Skotos
Veterán
Veterán
Příspěvky: 82
Registrován: 19. leden 2009, 09:40

Re: Automatické řízení - délka zkoušky

Příspěvek

Dost záleží kdo tě opravuje. Mě osobně opravoval loni nějaký doktorand (jméno už nevím) a cca ve 2 hodiny poslal teprve první várku lidí s písemkami na ústní. Říkám schválně první várku, protože když jsem odcházel se známkou od Hoftreitra, tak tam ještě ostatní čekali na opravu písemky.

Uživatelský avatar
Mr. X
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 263
Registrován: 09. prosinec 2007, 21:51

Re: Automatické řízení - délka zkoušky

Příspěvek

Díky za info, už jsem si to radši zařídil jinak a nebudu na to, že bych byl ve 2 hotovej spolíhat.

Zamčeno

Zpět na „Archiv“