Mensi privydelek ( Projekt I)

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
unstable_
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 148
Registrován: 08. říjen 2008, 18:12

Mensi privydelek ( Projekt I)

Příspěvek

Projekt mam uz hotovy, ale chybi mi dodelat prubehy momentu u hrideli (rov xz, yz) a dale ohybová a torzní tuhost a kontrola na dynamickou pevnost (únavu) pouze pro jednu hridel.

Nemam uz nejak silu to dodelat. Odmenim se. Diky

wosa1
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 53
Registrován: 15. leden 2008, 14:06

Re: Mensi privydelek ( Projekt I)

Příspěvek

Ahoj, hele já ty prubehy kdysi dělal v Mechsoftu je to pomocník pro Autocad 2002. Díky němu jsem to měl asi za 10 min hotové :D. Tak když tak si ho stáhni, nebo můžu poslat..

unstable_
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 148
Registrován: 08. říjen 2008, 18:12

Re: Mensi privydelek ( Projekt I)

Příspěvek

Vypada to dobre, i dobre, ze to jde spustit bez toho cadu 2002, akorat sem nenasel, kde nastavit mm misto palcu a v te hrideli nastavit reakce v podperach :(

Cassal
Veterán
Veterán
Příspěvky: 207
Registrován: 15. leden 2008, 18:37

Re: Mensi privydelek ( Projekt I)

Příspěvek

da sa to spocitat aj v Inventore ci v Mitcalcu

Uživatelský avatar
Sonny Burns
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 68
Registrován: 28. říjen 2008, 21:23

Re: Mensi privydelek ( Projekt I)

Příspěvek

prubehy momentu u hrideli (rov xz, yz): to sem delal ruco, ve skriptech PROJEKT sou nosniky i se silama nakresleny, takze to vobslehnes, vypoctes sily na kolech z Mk a na retezu/remenu -> vypoctes reakce. je to Pruzina 1

ohybová a torzní tuhost: Mitcalc je super. dlouho se seres stim abys tam nadefinoval rozmery hridele ale pak to je unoduo a vybleje to vsechno co potrebujes

kontrola na dynamickou pevnost: programky vod ustavu, nejlepsi je ten exe(visualbasic) soubor, to si jen vomeris urcity casti prevodovky a nacpes to tam, pak to vyplivne nekolik frekvenci a konstatujes ze nejnizsi frekvence je podstatne vyssi nez provozni frekvence

Zamčeno

Zpět na „Archiv“