Přivýdělek

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
da.kun
Příspěvky: 1
Registrován: 04. srpen 2011, 16:38

Přivýdělek

Příspěvek

Čau, dostal jsem se na tuto školu a rád bych se s někým domluvil na menší spolupráci. Jelikož jsem velmi pracovně vytížen, tak bych potřeboval aby si některé věci za mne ve škole dělal a za to dostaneš slušně zaplaceno, potřebuju jen titul do práce, takže dej dobrou nabídku a nějak se dohodneme. co by bylo tvou náplní? Chodil by si za mne na přednášky, cvičení, laborky, semináře, dělal zkoušky, atd. prostě pohoda za prachy co nabízím. zájemci necht píší na email zmazaný, moderátorom známy//Cassal


TV // zámek...provokace nevedeme :-)
Autorovi: pochopím keď sa niekto inšpiruje v dostupnom referáte, aj keď sa niekto odmení niekomu za pomoc s niečím s čím si nevedel dlhú dobu rady. Ale platenie "dvojníka" do školy je fakt veľa. Odhliadnuc od toho, že sa jedná o trestný čin podvodu v štádiu pokusu vrhá to zlé svetlo aj na našu školu ako na miesto kde si titul možno jednoducho kúpiť. Všetkým ostatným výstraha: takéto jednanie na fóre Strojar.com NEBUDEME trpieť.
//Cassal

Ghull
Příspěvky: 37
Registrován: 01. leden 2009, 14:24

Re: Přivýdělek

Příspěvek

Ty svině kur****, tahle republika ještě neni tak shnilá, aby jsi si mohl ten kus papíru koupit. Ježkovi voči, běž radši na soukromou, tam za to zaplatíš uplně stejně a dostaneš stejný ho*** jako tady, posranej kus papíru...


TV // cenzura :-)

Zamčeno

Zpět na „Archiv“