ČMS I, Technická měření

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
1siles1
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 32
Registrován: 30. září 2008, 06:38

ČMS I, Technická měření

Příspěvek

Čau. Chtěl bych se zeptat jestli je dobré chodit na přednášky z těchto dvou předmětů, vubec mi to nezapdá do rozvrhu tak nevím jestli se na to mám vykašlat nebo si to zařídit jinak. Díky

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: ČMS I, Technická měření

Příspěvek

pokud jseš z gymplu, tak na čms určitě choď...jinak myslím není zas tak třeba...


u TM...je to na tobě...není problém se to pak nakonec naučit
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

sehom
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 413
Registrován: 06. únor 2008, 23:01

Re: ČMS I, Technická měření

Příspěvek

Jak se to vezme, u ČMS tam jsem chodil jak na jedničku tak na dvojku, na přednášky, jednička byla s Dynybylem a bylo to takové...nuda, no :-D A na ČMS2 jsem chodil na přednášky k Houkalovi a tam to byl docela záhul, jel jak drak...ale zase budeš mít svoje přednášky, než pak se vyznat v těch co zde jsou....

Technická měření, tam jsem byl myslím na první přednášce a pak jsem rezignoval :D takže to jde i bez nich
Je to boj:-)...uvidí se kdo vyhraje:-)

Uživatelský avatar
Jizah
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 294
Registrován: 06. říjen 2008, 21:24

Re: ČMS I, Technická měření

Příspěvek

námitka :-D na ČMS, pokud jde o Dynybyla se určitě vyplatí chodit. Krásně projede celou látku, vybere to nejdůležitější a navíc si od něj odneseš uplně nádherný poznámky, ze kterých se dá tenhle trochu nabouchanější předmět velmi dobře naučit. Nechodit by byla škoda. Co se ostatních týče, tak nevim nevim.. Houkal už, pokud vím, skončil a Kanavalovy dvě předášky, který se zvrhly v prachsprostou slideshow radši do celku hodnotit nebudu.

A k TEMu.. narovinu říkám, že přednášky ubec nejsou důležitý k ukončení předmětu (jde li stále o KZ). Nicméně tušim, že to stále přednáší prof. Wolf a ten obvykle nezabil celou přednášku pouze TEMem, ale často se dala diskuze odvést i zcela jinam, např. jaderné elektrárny :) . Ale jak už bylo řečeno, nemáš li čas, nechoď, nebudeš sám
a still more glorious dawn awaits. Not a sunrise, but a galaxy rise. A morning filled with 400 billion suns. The rising of the milkyway

Uživatelský avatar
Infinitka
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 83
Registrován: 25. leden 2009, 22:09

Re: ČMS I, Technická měření

Příspěvek

Ahoj,
souhlasím s kolegou výše. Přednášky od Dynybyla byly fakt dobrý a ke zkoušce byly naprosto dostačující, jestliže jsi šel k němu. :D Tempo se dalo stíhat a když bylo něco důležitého, tak to diktoval, aby si to všichni stihli zapsat. :lol:
Naopak TEM nemá moc cenu chodit. Zápočet jsem dostala, aniž bych tam chodila. Navštívila jsem jen první přednášku :)

Zamčeno

Zpět na „Archiv“