KON2 - Konstruování 2 - Ventily

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
number1
Příspěvky: 3
Registrován: 13. říjen 2010, 09:49

KON2 - Konstruování 2 - Ventily

Příspěvek

Zdravim. Chtěl jsem se zeptat jestli by sem někdo nehodil zadání č. 45 z tý prezentace co je na webu. Projel jsem všechny příspěvky tady ale nikde neni 45. Většinou jsou to jenom podobný zadání, ale chtěl bych vidět, jak má vypadat to moje. Kdyby byl někdo tak hodnej, a dal sem vypracovaný a schválený zadání č. 45., bylo by to super. Nevim proč zorvna já jsem musel chytit takovýhle blbý číslo :D Díky moc všem, co sem něco dají.

Uživatelský avatar
number1
Příspěvky: 3
Registrován: 13. říjen 2010, 09:49

KON2 - Konstruování 2 - Ventily

Příspěvek

Zdravim, nemáte někdo vypracovaný zadání 45? Jsem celkem ve skluzu a nevim jak dál.

Uživatelský avatar
Jizah
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 294
Registrován: 06. říjen 2008, 21:24

Re: KON2 - Konstruování 2 - Ventily

Příspěvek

s čím konkrétně si nevíš rady? S tím, jak oslovit učitele, aby ti pomohl, anebo s tím, jak to co nejjednodušejc zkopírovat a ošmelit? Jinak máš li konkrétní dotaz ohledně tech. řešení, tak se ptej, zrovna tohle zadání jsem kdysi dávno dělal u doc. Bečky
a still more glorious dawn awaits. Not a sunrise, but a galaxy rise. A morning filled with 400 billion suns. The rising of the milkyway

Uživatelský avatar
number1
Příspěvky: 3
Registrován: 13. říjen 2010, 09:49

Re: KON2 - Konstruování 2 - Ventily

Příspěvek

Nebudu se tady vykrucovat. Na konstruování toho ventilu asi nějak nemám buňky a taky se přiznám, že jsem na to sral. Teď jsem ovšem zjistil, že jsem totální ****** protože to, co bych měl mít hotový to nemám...Tim pádem ti tady nebudu nic nalhávat a řeknu to na plnou hubu. Prostě sháním dobrou duši, která mi pošle třeba jenom vyfocený výkresy mýho zadání. Stačí mi fotky výkresů, abych z toho zase nevyváznul moc snadno. Našel jsem zadání, který je mýmu podobný ale neni stejný. Tak jsem nejdřív napsal sem, jestli to někdo nemá a když se nikdo nenajde, tak to nějak překopu...

xax
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 63
Registrován: 25. březen 2010, 20:49

Re: KON2 - Konstruování 2 - Ventily

Příspěvek

number1 píše:Nebudu se tady vykrucovat. Na konstruování toho ventilu asi nějak nemám buňky a taky se přiznám, že jsem na to sral. Teď jsem ovšem zjistil, že jsem totální ****** protože to, co bych měl mít hotový to nemám...Tim pádem ti tady nebudu nic nalhávat a řeknu to na plnou hubu. Prostě sháním dobrou duši, která mi pošle třeba jenom vyfocený výkresy mýho zadání. Stačí mi fotky výkresů, abych z toho zase nevyváznul moc snadno. Našel jsem zadání, který je mýmu podobný ale neni stejný. Tak jsem nejdřív napsal sem, jestli to někdo nemá a když se nikdo nenajde, tak to nějak překopu...
A v čem ti to pomůže? Stejně potřebuješ 3D model a z něj pak udělat výkresy.

Uživatelský avatar
mi-psi
Příspěvky: 47
Registrován: 29. září 2009, 21:17

Re: KON2 - Konstruování 2 - Ventily

Příspěvek

xax: viděl sem borce, co tu vytisknul jednu z úloh, co schválil pospíchal (byli tam i průřezy kanálama atd, ale hlavně to byl odlitek) a borec ji dal opravit uhlířovi, že to je výkovek. Ten mu to celý začervenil, ale nějak mu uniklo, že to je z netu .. takže nějakej model se dá lehce napravit (asi)

number1: než abys tady plkal, tak to můžeš dělat. Návody se na cvičeních probíraj, kdyžtak je maj i na stránkách ústavu.. Výpočty veškerý žádný, akorát to vymodelovat

sehom
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 413
Registrován: 06. únor 2008, 23:01

Re: KON2 - Konstruování 2 - Ventily

Příspěvek

To jsou pak lidi co na této škole nemají co dělat, inteligentní člověk si nad tím sedne, přečte ty skripta a jde to udělat...udělalo to tisíce před tebou, proč by jsi to nezvládl i ty? :shock:
Je to boj:-)...uvidí se kdo vyhraje:-)

Cassal
Veterán
Veterán
Příspěvky: 207
Registrován: 15. leden 2008, 18:37

Re: KON2 - Konstruování 2 - Ventily

Příspěvek

number1 píše:Nebudu se tady vykrucovat. Na konstruování toho ventilu asi nějak nemám buňky a taky se přiznám, že jsem na to sral.
Ak o niecom viem, ze na to nemam bunky a napriek tomu to musim urobit tak tomu musim venovat o to viac casu, nie srat na to. Kup si tubu lepidla, prilep si zadok o stolicku, trochu na tom makni a uvidis, ze svet bude hned krajsi.

Carlosxxxx
Příspěvky: 2
Registrován: 11. listopad 2010, 20:09

KON2 - Konstruování 2 - Ventily

Příspěvek

Ahoj, jak jste kdo řešili servopohon na ventilu? na stránkách úsavu nic není díky.

Zamčeno

Zpět na „Archiv“