PP2 - 2. test

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
kral jeliman
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 27
Registrován: 14. leden 2008, 16:25

PP2 - 2. test

Příspěvek

Cus, chtel bych poprosit ty, kteri pisi dnes druhy postupovy test z PP2 o najke info co mely v dnesnim testu a uvitam i pripadne fotky.

W-e-s-t
Příspěvky: 16
Registrován: 11. leden 2008, 12:59

Re: PP2 - 2. test

Příspěvek

Zdar co mi říkal kamarád tak tam byli 4 teoreticke otazky a dva příklady. Jeden výpočet nalisované nádoby určit deltaR a sigmaK a potom vetknutá deska se spojitým zatížením, mělo se vypočítat Wmax (příklad stejný jako ve skriptech od Rezníčka)

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: PP2 - 2. test

Příspěvek

verzí testu je několik...já měl 2 teoretické a jeden příklad (příklad na UN a vypočíst p2-dov) zadáno p1,r1,r2, sigmaD
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Uživatelský avatar
kral jeliman
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 27
Registrován: 14. leden 2008, 16:25

Re: PP2 - 2. test

Příspěvek

nemohl bz jsi to prosim nacrtnout a fouknout to sem .....aspon co si vzpomenes

xax
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 63
Registrován: 25. březen 2010, 20:49

Re: PP2 - 2. test

Příspěvek

..::TV::.. píše:verzí testu je několik...já měl 2 teoretické a jeden příklad (příklad na UN a vypočíst p2-dov) zadáno p1,r1,r2, sigmaD
to je ze cvika podle me...

Na semináři byla deska o poloměru R, všude zatížená spojitym zatížením Q0, na konci vetknutá. Spočítat průhyb. - 4 body
Nalisovaná nádoba, znal jsi lisovací sílu (sílu působící na bok náboje) a měl jsi spočítat deltaR a sigmaK (znal jsi bezpečnost Kk). - 4 body
A 4 otázky za 0,5 bodu, napsat okrajový podmínky pro kotouč na obrázku, OP pro desku, nakreslit průběhy napětí v nalisovaný nadobě, když p1>p2>p3 a obecně napsat jak se spočítá průhyb desky, když znáš Fí a napsat OP.

Celkově nic těžkýho, jen oba příklady chtěli dopočítat i číselně.

//už je to tady... http://www.strojar.com/viewtopic.php?p=22098#p22098

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: PP2 - 2. test

Příspěvek

jj, to moje je ze cvik...nevšiml jsem si
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

james7
Příspěvky: 29
Registrován: 11. leden 2008, 13:02

Re: PP2 - 2. test

Příspěvek

Co by se mělo objevit v 3.testu na cvičení? Neříkal Vám nějaký vyučující:-)? Dík

Zamčeno

Zpět na „Archiv“