Spojení náboje s hřídelem

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thorvald
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 78
Registrován: 05. říjen 2010, 19:36

Spojení náboje s hřídelem

Příspěvek

Ahoj.
V "SK2 - vřeteno + další.." jsou sice vřetena, ale nic z těch dalších. :lol: Nehodil by sem někdo svoje modely (nejlépe INV) spojení náboje s hřídelem pro možnou úpravu atd?
Nejsem konstruktér, jsem obkreslovač...

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: Spojení náboje s hřídelem

Příspěvek

jj to takz ted bdu u muset resit, jinak nevi nekdo jak jsem si v autocadu vypl yobrayovani velikosti (stran) rpi kresleni obdelniku drive jsem tam mohl yadat ciselnou hodnotu a "," prepnout vzsku a sirku a ted tam nemam nic a nejakme nenapada co jsem pohnojil

Uživatelský avatar
Jizah
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 294
Registrován: 06. říjen 2008, 21:24

Re: Spojení náboje s hřídelem

Příspěvek

nemám nainstalovaný AutoCad a už jsem ho asi 2 roky neviděl, nicméně to co ty popisuješ se tuším nazývá Dynamické zadání a minimálně do verze 2009 se to dalo zapnout/vypnout/nastavit pomocí tlačítek uplně při spodku obrazovky - na jejichž název si už samozřejmě také nevzpomenu, ale byla to ta stejná nabídka (leč o list vlevo), kde se povolovaly/zakazovaly vazby při kreselní (kolmost, tečnost, rovnoběžnost atd.).
Asi tolik, co jsem byl schopný z tvého příspěvku přečíst
a still more glorious dawn awaits. Not a sunrise, but a galaxy rise. A morning filled with 400 billion suns. The rising of the milkyway

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: Spojení náboje s hřídelem

Příspěvek

diky bylo to tim

Baller3000_
Příspěvky: 4
Registrován: 02. listopad 2012, 12:08

Re: Spojení náboje s hřídelem

Příspěvek

Taky by se mi to hodilo a určitě nejsem sám. Nemá někdo v jakékoli formě modely v Inventoru?

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“