KOS

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
blacksool
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 21
Registrován: 14. únor 2012, 19:14

KOS

Příspěvek

Ahojte,
mám problém a vůbec si nevím rady. Včera proběhl zápis na fakultu strojní a teď jsem dostal heslo do KOSu. Koukl sem se jaké mám zapsané předměty a jsou tam všechny povinné předměty, chtěl sem si teda zapsat volitelné (andgličtinu a tělocvik) ale nešlo to. Jak si zapíšu takovéhle předměty?
Díky za pomoc

wilissss
Příspěvky: 25
Registrován: 14. září 2011, 21:12

Re: KOS

Příspěvek

Ahoj,
jestli si ještě dobře pamatuji,
tak si volitelné předměty musíš zapsat do indexu,
jít s tím na studijní, aby ti to potvrdili a pak tě to teprv pustí do kosu.

arw
Veterán
Veterán
Příspěvky: 218
Registrován: 27. duben 2008, 15:26

Re: KOS

Příspěvek

jj, mělo by to tak být..v prvním semestru tě k tomu prostě radši moc nepustí a všechno dělá studijko..v dalších semestrech si to už budeš moct zapsat sám přes kos...ale stejně budeš muset potvrdit na studijním.. :roll:

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: KOS

Příspěvek

takový kočkopes tady na čvutu máme :D

všechno přes počítače, ale to vše je na houby, protože stejně musíš vždy do školy...

pokud mám dobré zprávy...tak jinde se nikam chodit nemusí...myslím jiné VŠ...ne všechny, ale někde to funguje inteligentně
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

blacksool
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 21
Registrován: 14. únor 2012, 19:14

Re: KOS

Příspěvek

Ok díky a nevíte do kdy mám čas se tam zastavit aby mi ty předměty zapsaly?

Plamínek
Příspěvky: 41
Registrován: 10. srpen 2009, 22:40

Re: KOS

Příspěvek

volitelné se dají zapsat ještě první 2 týdny v semestru. Úřední hodiny studijního oddělení jsou na úvodní stránce fakulty.

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“