TK Výkresy z rýsovny D261a, krabičky 43

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
mdd
Příspěvky: 51
Registrován: 29. říjen 2007, 19:42

TK Výkresy z rýsovny D261a, krabičky 43

Příspěvek

Ahojte, mám tu k mání výkresy na krabičku 43, tak se to snad někomu bude hodit... http://www.strojirenstvi.wz.cz/tek/tk1.php pod odkazem "podklady ke stažení". Je to vygenerované publikačním systémem z AutoCADu a mám informaci, že to bohužel chodí jen na Internet Exploreru...

Pruda

Příspěvek

Hele já teda bevim proč to sem cpeš,když to máš celý naprd...

Uživatelský avatar
mdd
Příspěvky: 51
Registrován: 29. říjen 2007, 19:42

Příspěvek

Kdyby to bylo celý k ničemu, tak to sem necpu ty chytráku. Lepší by bylo, kdybys řekl, co se ti nezdá. Prudit umí každej...

Pruda

Příspěvek

Tohle ti nemoh nikdo schválit...Máš tam blbě technologický kótování,odlitek-žebro se nekreslí v řezu,chyběj ti v pohledu hrany........
Máš tam toho hodně-chytráku!

Uživatelský avatar
mdd
Příspěvky: 51
Registrován: 29. říjen 2007, 19:42

Příspěvek

Bylo to schválený a dokonce hodně v klidu. Nic na světě není dokonalý a jestli ty jsi, tak se tím neřiď a kresli si dle svýho... Myslím si, že je tam toho taky hodně dobře a jako podklad to bohatě stačí.

Lemondog
Veterán
Veterán
Příspěvky: 150
Registrován: 05. únor 2007, 18:32

Příspěvek

Anonym> Ty výkresy nejsou vůbec marný na tu bídu co se většinou odevzdává... pokud tady ještě pár semestrů vydržíš, tak se ještě mnohokrát budeš divit za jaký "výtvor" jsi dostal zápočet... A mnohokrát se budeš divit proč zápočet nedostaneš za svoji práci... Pokud jsi toto dneska odevzdal svému cvičícímu a on ti to nevzal, tak trochu chápu tvůj tón... kritizovat je hodně snadné, hoď sem nějaké své dílo, ne?

Uživatelský avatar
mdd
Příspěvky: 51
Registrován: 29. říjen 2007, 19:42

Příspěvek

Díky i za názor z druhé strany! Potěší :)

Zamčeno

Zpět na „Archiv“