ME1 - Mechanika I. - referaty

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Podmasli
Příspěvky: 11
Registrován: 29. září 2011, 20:48

ME1 - Mechanika I. - referaty

Příspěvek

Ahoj, nemáte prosim Vás někdo referát 6.1./36 ? Nebo nevíte kde ho sehnat? Díky za rady

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: ME1 - Mechanika I. - referaty

Příspěvek

ja si ted moc nvm rady, s referatem 6.1 / 12, jsem zvedavej co s tim vymyslim kouknu na to asi o vikendu, ale nejak se mi zda ze se ztracim

arw
Veterán
Veterán
Příspěvky: 218
Registrován: 27. duben 2008, 15:26

Re: ME1 - Mechanika I. - referaty

Příspěvek

nikdo vám nebude hledat, co to je za referáty..když sem hodíte rovnou zadání, tak je pravděpodobnější, že vám někdo pomůže.. :roll:

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: ME1 - Mechanika I. - referaty

Příspěvek

dodatek
Přílohy
6112.pdf
(72.94 KiB) Staženo 179 x

Uživatelský avatar
Sonny Burns
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 68
Registrován: 28. říjen 2008, 21:23

Re: ME1 - Mechanika I. - referaty

Příspěvek

nebo muzes zkusit zajit na konzultace nejakyho ucitele mechaniky. co sem zazil tak ochotne poradili i ty nejvetsi ''drsnaci'' kdyz to nebyla uplne naka zakladni neznalost ale ''dotaz k veci''. jednou se mi dokonce na MECH2 stalo ze ten celej referat byl nakej divnej a po dohode se cvicicim sem si mohl vybrat jinej.

jinak jeste: vochcat referaty je docela kontraproduktivni, protoze referaty sou presne druh (i stejnej postup) jako chtej u zkousky! pro ty co to jeste nevedej.

takhle si to muzete vyzkouset bez strachu ze poserete zkousku. a u zkousky budete vedet co a jak protoze tam moc casu neni na naky vymejsleni. a zkouska nejde opsat jako referat zejo.

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: ME1 - Mechanika I. - referaty

Příspěvek

Sonny mas pravdu, ale i ti mega drsnaci maj cas jen nekdy, a ja taky posledne co mi to vysvetloval co jsem mel jednu chybku v prvnim tak to bylo na 1h a to mi tam pak cvicici nasel chybku jinou

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“