Druhý zápiy do LS

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thorvald
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 78
Registrován: 05. říjen 2010, 19:36

Druhý zápiy do LS

Příspěvek

Ahoj.
Nevíte jestli je povinnost si při zápisu do LS zapsat předměty co jsem v minulém LS neudělal (takže druhé zápisy), nebo si je mohu zapsat libovolně během studia?

Díky za případné odpovědi.
(vždy se raději informuji nejdřív tady než u ""hodné a milé"" paní na studijním :-D )
Nejsem konstruktér, jsem obkreslovač...

Uživatelský avatar
Mr. X
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 263
Registrován: 09. prosinec 2007, 21:51

Re: Druhý zápiy do LS

Příspěvek

Pokud se nic nezměnilo, musíš si předměty na 2. zápis zapsat při první příležitosti, kdy to jde. Takže vetšinou po roce, ale pokud se předmět učí v ZS i LS, musíš hned v dalším semestru.

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Druhý zápiy do LS

Příspěvek

jistotu budeš mít po zeptání se na studijním...ale i tak je lepší to udělat co nejdříve...než to odkládat )
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

sanka.v
Příspěvky: 59
Registrován: 28. září 2009, 13:28

Re: Druhý zápiy do LS

Příspěvek

Já jsem měl jeden předmět zapsaný podruhé až po roce a nic se nestalo

Uživatelský avatar
Skotos
Veterán
Veterán
Příspěvky: 82
Registrován: 19. leden 2009, 09:40

Re: Druhý zápiy do LS

Příspěvek

Některé předměty (jako např. Pružnost a pevnost) bylo nutno si zapsat hned další semestr z důvodu kapacity. Lepší je se opravdu zeptat dopředu na studijním než být potom za blbce. Já jsem tak neudělal a pak jsem si musel vyslechnout dlouhý rozhovor od Řezníčka na téma, že mě kvůli tomu může i vyhodit ze školy. Nezapsal jsem si právě tu pružnost.

hax28
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 177
Registrován: 27. září 2009, 12:22

Re: Druhý zápiy do LS

Příspěvek

ja si veci z prvaku zapsal az ve 3 a nikdo nic nerikal az ted kdyz sem si z druhaku dopisoval filozofii se pani na studijnim divila ze ji nemam jeste hotovou .. maj v tom trochu nejasno, nikdo nic o vyhazovu nerikal ..

Uživatelský avatar
Mr. X
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 263
Registrován: 09. prosinec 2007, 21:51

Re: Druhý zápiy do LS

Příspěvek

Je o tom ve vyhlášce z 2007/08 a zopakováno v 08/09, že to je v platnosti. V novějších jsem to už nenašel, ale netuším jestli to platí dál nebo by to musel vyhlásit proděkan pro další rok znovu.
Vyhláška studijního oddělení píše:
S dostatečným předstihem se proto s platností od zápisu do ak. roku 2007/2008 stanovuje:

pokud student úspěšně neukončil předmět na první zapsání, zapisuje předmět na druhé za-psání v bezprostředně následujícím úseku studia (tj. semestru nebo akademickém roku), ve kte-rém je příslušný předmět opět vyučován. Druhé zapsání v pozdějším období může ze závažných důvodů povolit pedagogický proděkan na základě písemné žádosti studenta.

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“