MR2 - Nauka o materiálu II.

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zidy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. únor 2011, 17:49

MR2 - Nauka o materiálu II.

Příspěvek

Zdravím lidi, chtěl jsem se zeptat, jak zjistím kdo zkouší který den? Něco jsem se doslechl, že to přiděluje jakási sekretářka ústavu, nevíte jak se jmenuje? Díky
Wazzuuuuuuuuuuuuuuuuup

arw
Veterán
Veterán
Příspěvky: 218
Registrován: 27. duben 2008, 15:26

Re: MR2 - Nauka o materiálu II.

Příspěvek

Že se na to už nevyprdnete, vždyť je jedno, kdo zkouší..u jinejch předmětů to taky nevíte, tak proč to dělat jinak tady...obdivuju tu sekretářku, jaký ta musí mít nervy, když jí tam každou chvilu někdo volá, kdo bude zkoušet.. :roll:

strojar0123
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 12
Registrován: 22. září 2011, 16:02

Re: MR2 - Nauka o materiálu II.

Příspěvek

Ahoj, můžete pls napsat, kdo byl na zkoušce dneska, nebo po zítřejší zkoušce, dojmy a zda jsou otázky stále stejné? Předem díky. ..vlákno ze zkouškou jsem samozřejmě četl, ale určitě aktuální dojmy pomůžou více lidem

Díky.

..omlouvám se případně adminovi jestli bere příspěvek jako spam..

Worda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 14
Registrován: 10. říjen 2011, 10:50

Re: MR2 - Nauka o materiálu II.

Příspěvek

Ahoj, prosím Vás nevíte někdo kdo zkouší 5.2.2013 v učebně B-37? Nechce se mi psát na ústav a třeba to někdo tady ví... Podle mého by to měly asi být Čižmárová nebo Sobotová. Děkuji moc za odpověd moc by mi to pomohlo.

Uživatelský avatar
Zidy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. únor 2011, 17:49

Re: MR2 - Nauka o materiálu II.

Příspěvek

Worda, ráno den před zkouškou si zavolej na ústav (nebo napiš meila, ale telefon je rychlejší) a paní sekterářka ti to hnedka řekne, i učebnu kdo kde je ;)
Wazzuuuuuuuuuuuuuuuuup

HK-racer
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 96
Registrován: 13. leden 2008, 08:32

Re: MR2 - Nauka o materiálu II.

Příspěvek

Možná jsem blbej, ale co je na tom tak důležitýho, vědět, kdo zrovna ten den bude zkoušet? Vůbec nechápu, proč tohleto někdo řeší. Vyrazit vás ze zkoušky může naprosto kdokoli, to je nejen moje osobní zkušenost. Stejně tak to můžete dát u největšího vylejvače (dle recenzí na strojaři :-) ). Jako docela bych čuměl, pokud by mi někdo řekl, že se hlásí na termíny zkoušek podle údajných zkoušejících. Navíc když ten seznam zkoušejících dostanete až den před zkouškou, tak je už stejně pozdě, odhlásit se už nejde, nebo jo? Asi stárnu a senilním, ale ke studiu na VŠ by se snad mělo přistupovat jinak...

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“