Přestup ze Strojírenství na VES

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zidy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. únor 2011, 17:49

Přestup ze Strojírenství na VES

Příspěvek

Zdravím,
našel by se někdo kdo má zkušenosti se změnou programu (ze strojírenství na VES)? Chtěl bych vědět, kdy je možné přestoupit a pak, když přestoupím na VES a ten si o rok prodloužím, zda je to nějak zpoplatněno. Byly mi řečeny nějaké informace, ty si ovšem navzájem protiřečí. Moc díky za odpovědi.
Wazzuuuuuuuuuuuuuuuuup

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: Přestup ze Strojírenství na VES

Příspěvek

S tím zpoplatněním. Pokud to bude tvůj čtvrtý rok studia, tak je to první prodlužující rok, a za ten se nic neplatí. Pokud by to už byl ale pátej rok, tak tam zaplatíš školný. Jinak s tím kdy přestoupit, to nevím, to bych zkusil projednat s Řezníčkem, ten ti všechno řekne.

Uživatelský avatar
Zidy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. únor 2011, 17:49

Re: Přestup ze Strojírenství na VES

Příspěvek

Jj díky, no s Řezníčkem si píšu, ale nějak mě to pořád celý neřek :D
Wazzuuuuuuuuuuuuuuuuup

Uživatelský avatar
MRAK
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 87
Registrován: 13. leden 2008, 22:34

Re: Přestup ze Strojírenství na VES

Příspěvek

Pro uspesne ukonceni studia je podminka, ze musis mit prislusne statnicove predmety. To znamená, například, budes-li delat statnice z Mechaniky, musis mit predmety jako Mechanika I, Mechanika II, predmety jako napriklad Rizeni mechanicky soustav (zapocet, 3kredity) uz ale mit nemusis. Porovnej si tedy studijni plany tech dvou oboru, mezi kterymi prestupujes a zkus odhadnout ktere jsou tyhle "statnicove" predmety a ziskas hruby odhad toho, jak moc bude prestup slozity. Nicmene vsechno si pak over u Reznicka

Uživatelský avatar
MRAK
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 87
Registrován: 13. leden 2008, 22:34

Re: Přestup ze Strojírenství na VES

Příspěvek

Kazdopadne jednoducha rada, nepis si s nim ale zajdi za nim :]

Uživatelský avatar
Zidy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. únor 2011, 17:49

Re: Přestup ze Strojírenství na VES

Příspěvek

No on mě už konečně pochopil co jsem požadoval, tak snad ta komunikace už bude lepší, ale stejně ho asi navštívím
Wazzuuuuuuuuuuuuuuuuup

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“