Technicke aplikace materialu

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zidy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. únor 2011, 17:49

Technicke aplikace materialu

Příspěvek

Zdravím, má někdo zkušenosti s tímto předmětem? Je potřeba chodit na přednášky? Díky za odpovědi.
Wazzuuuuuuuuuuuuuuuuup

diCarlo
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 40
Registrován: 15. leden 2008, 18:33

Re: Technicke aplikace materialu

Příspěvek

Před třemi lety, když jsem na tenhle předmět chodil, tak to bylo tak, že v rozvrhu sice byla přednáška a potom cvičení (nebo opačně) ale motali to všechno dohromady. Někdy byla jen přednáška a někdy bylo jen cvičení. Většinou se šlo o dost dřív domů. Každopádně předmět je zajímavej, nic strašnýho to nebylo, člověk se docela dozvěděl něco netušeného. Je dobrý tam chodit, předtermín zkoušky byl v hodině přednáškocvičení už v zápočtovém týdnu nebo možná ještě dřív. Jeden z předmětů, kterej bych si zapsal klidně znova - teda pokud to za tu dobu nějak nezměnili. :wink:

Uživatelský avatar
Zidy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. únor 2011, 17:49

Re: Technicke aplikace materialu

Příspěvek

Díky za odpověď, mě jde jen o to, že jsem si dal předmět, který se kryje s přednáškou, tak ho dám někam jinam .. :D dík
Wazzuuuuuuuuuuuuuuuuup

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: Technicke aplikace materialu

Příspěvek

Ahoj, loni to bylo jak kdy. Většinou bylo i cviko normálně potom, ale třeba Pešlová si to spojila s přednáškou. Jinak je to naprosto pohodovej předmět :wink:

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“