Přestup na jiný obor - kredity

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zidy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. únor 2011, 17:49

Přestup na jiný obor - kredity

Příspěvek

Zdravím!
Mám pár dotazů ohledně přestupu. Studoval jsem na programu strojírenství, ale přešel jsem na program VES. Jsem ve 2. ročníku a jdu do 3. VES je jen tříletý a chtěl bych si ho prodloužit na 4 roky. Jde mi hlavně o jazykovou zkoušku, kterou bych nestihl. Můj dotaz zní, zda nevíte kolik kreditů je třeba mít za jeden semestr či za celý akademický rok? Ono když si to prodloužím na 4 roky, tak předmětů mít moc nebudu a tím pádem bych neměl ani moc kreditů. Ještě jsem uvažoval o tom to mít 3,5roku, ale nevím jestli si předměty můžu zapsat jak v letním tak i v zimním semestru a zda se bakalářská zkouška dělá i v zimním semestru. Díky všem za odpovědi;)
Wazzuuuuuuuuuuuuuuuuup

Jonas
Příspěvky: 26
Registrován: 22. květen 2009, 13:31

Re: Přestup na jiný obor - kredity

Příspěvek

Zidy, na konci studia musíš mít 180 kreditů. Když přestupuješ na VES, budeš si muset nějak dojednat ISP s nějakým tutorem. Je jedno, jestli to máš na 3, 3,5 či 4 roky. Předměty si na semestr můžeš zapsat pouze ty, které jsou vypsané. Většinou bakalářka nebo diplomka se vypisují jak v zimě tak v létě.

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“