Hodnocení vyučujících

Oznámení a diskuze ohledně fungování tohoto webu a jeho souvisejících aktivitách.
Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Zde můžete přímo komunikovat s adminy, moderátory a dalšími členy týmu Strojař.com.
Pokud máte nějaký dotaz, problém, připomínku či nápad na zlepšení fungování tohoto webu a jeho souvisejících aktivit, zde je to pravé místo :)
Odpovědět

Jaký je tvůj názor na tento nápad?

ANO – Hodnocení se bude psát ke konkrétním vyučujícím v sekci „Hodnocení vyučujících“ (souhrnná ročníková témata se připnou nahoru)
8
89%
NE – Současná organizace do celých ročníků či psaní hodnocení k jednotlivým předmětům je vyhovující
1
11%
MÁM JINÝ NÁZOR a napíši to do diskuze
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 9
vozykin
Příspěvky: 10
Registrován: 20. září 2011, 11:00

Hodnocení vyučujících

Příspěvek

Čau.
Napadlo mě, jak je tady hodnoceni vyučujících, jestli by to nešlo udělat tak že by byli dání vyučující a toho daného vyučujícího když rozkliknu tak tam by byly psané názory k němu. Protože když koukám do rozvrhu jak si ho sestavit a je tam psany vyučující tak ted když ho hledám tady jake s nim ma kdo zkušenosti tak mi to docela zabere čas. A takhle bych viděl v rozvrhu jméno, tady na strojari bych na něj klikl a hned bych věděl.
Sám bych tam rád přispěl svými zkušenostmi s učiteli.
Co říkáte?

// R3gi – Vytvořena anketa

vozykin
Příspěvky: 10
Registrován: 20. září 2011, 11:00

Re: Hodnocení vyučujících

Příspěvek

Jen doplnění. Pokud řeknete že je něco na anketa.fs.cvut.cz, tak to je pravda ale mě by šlo o ty komentaře, přímo o podělení se o zkušenost s tím daným vyučujícím. Jake je, co řeší, co neřeší, na co dává důraz, v čem je striktní, jaky je u zkoušky atd. :)

fialavojta
Příspěvky: 1
Registrován: 15. listopad 2011, 20:47

Re: Hodnocení vyučujících

Příspěvek

souhlas

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 484
Registrován: 22. říjen 2012, 12:07

Re: Hodnocení vyučujících

Příspěvek

Taky jsem pro.
SPONZORING      V.I.P      PRAVIDLA      ZPĚTNÁ VAZBA

Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“