ZÁPOČET pouze do konce zimního semestru

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
arw
Veterán
Veterán
Příspěvky: 218
Registrován: 27. duben 2008, 15:26

ZÁPOČET pouze do konce zimního semestru

Příspěvek

Ahoj, nevíte někdo něco o této "prý novince", kterou měl posvětit pan Řezníček? Bylo mi řečeno, že nemůžu získat zápočet ze zimního semestru po uzavření zimního semestru (ikdyž jsem splnil podmínky pro zápočet, jen sem si prostě přišel pro zápočet až teďka na začátku letního semestru)? Prý to tak má fungovat na celé FS a určitě vím, že to tak nefunguje a jinde se zápočet získat dá. Neví někdo, kde je pravda? :idea:

Uživatelský avatar
jamesfox
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 36
Registrován: 11. leden 2008, 22:07

Re: ZÁPOČET pouze do konce zimního semestru

Příspěvek

Vím, že běžná realita byla taková, že po dohodě s vyučujícím šlo získat zkoušku i zápočet celý rok. Je to tak i na jiných školách a fakultách. Bohužel se objevují zprávy z různých míst, že na fakultě strojní se z nějákého důvodu tlačí na to, aby to již nešlo. Mám ten pocit že to ale systém KOS umožňuje a neodporuje to ani zkušebnímu řádu. Nic méně by bylo dobré ho projít. Případně mě někdo opravte.

kooky
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 17
Registrován: 10. listopad 2009, 11:02

Re: ZÁPOČET pouze do konce zimního semestru

Příspěvek

Já jsem v březnu dostal zápočet z jednoho povinného předmětu ze zimního semestru, takže nemůžu potvrdit, že by fungovala nějaká novinka.

arw
Veterán
Veterán
Příspěvky: 218
Registrován: 27. duben 2008, 15:26

Re: ZÁPOČET pouze do konce zimního semestru

Příspěvek

Tak bacha na ústav jazyků..asi jedinej, kterej to dodržuje, ptž prý pan Řezníček něco "vydal" nebo bůhví jak to je.. :evil:

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“