jak to je s prodlužováním?

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
ReDmikl
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 14
Registrován: 10. srpen 2012, 15:57

jak to je s prodlužováním?

Příspěvek

Ahoj,
sháním všude možně informace, budu rád za vaše připomínky. Situace je asi taková, že příští letňák budu mít 8 zk, takže nemožný.
Moje dotazy - tenhle zimák mám "jen" 6 zk - zapsat si bakalářku, vypracovat ji, aby mi ji schválili, i když v letním sem. nepudu ke státnicím, takže ale bude schválená, a když se dopracuju až o rok později ke státnicím, nebudu muset dělat jinou a bude uznána? Předpokládám, že podmínka k SZZ je splnění všech povinných předmětů.

Když tenhle zimák všecko dám (nebo zbyde 1 2 zk) a příští letňák si rozdělím na teď a o rok později, bude možný si do toho "prázdnýho" zimáku dát nějaký předměty z navazujícího, že by mi je potom uznali? Ptže jestli ne, bude rok skoro dočista v prdeli.
Varianta - zimák dám všecko, letňák dám něco a zbytek v září (když budou termíny) a budu mít tu bakalářku. Jsou pak někdy termíny SZZ i na podzim? Že by byl ztracenej jen jeden semestr místo celýho roku.

Už mě toho moc nenapadá. Prosím o jakýkoliv ověřený nápad. Na studijko skočím co nejdřív, bude vědět hodně:)

Díky

Uživatelský avatar
MRAK
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 87
Registrován: 13. leden 2008, 22:34

Re: jak to je s prodlužováním?

Příspěvek

Je druhý termín státnic i v zimě, když nejdeš ke stánicím v létě můžeš se přihlásit v zimě.
Zkus si třeba ještě nějakej předmět z letního zapsat ted at toho pak nemáš tolik. Některý předměty běží v letním i v zimním...

suni93
Příspěvky: 1
Registrován: 29. září 2014, 10:27

Re: jak to je s prodlužováním?

Příspěvek

Suppose that the conditions for SFE is meeting all required courses. nipper When this all I give (or left 1 2 exam) and next letňák a split on now and a year later, it will be possible to do it "prázdnýho" nipper put some of courses, that would recognize me then? Ptže if not, it will be almost a year completely fucked. Variant - nipper give everything letňák give something a rest in September (when the terms are) and I have the Bachelors
Are you worried about 350-029 braindumps exam prep and University of Advancing Technology practice test? Check out our latest resources for Massachusetts Institute of Technology (MIT) and COMPTIA questions for practice with definite guarantee of EXIN

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“