uplatnění !!!PORAĎTE!!!

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
obuvnik
Příspěvky: 2
Registrován: 21. červen 2015, 17:28

uplatnění !!!PORAĎTE!!!

Příspěvek

Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu (moje otázka směřuje spíše na lidi kteří se pohybují v praxi, ale i jiné názory jsou vítány).
Rozhoduji se na kterou vysokou školu nastoupím, přemýšlím mezi ČZU (Praha) Technická fakulta obor provoz techniky nebo Mendelova univerzita (Brno) agronomická fakulta obor provoz techniky. Zajímalo by mě , pokud bych nastoupil na Mendelovu univerzitu a v budoucnu hledal zaměstnání v nějaké firmě se strojním zaměřením, zda bych nebyl problém s tím, že jsem absolventem sice oboru provoz techniky ale na Agronomické fakultě. Co se týče předmětů jsou oba obory jak v Praze tak v Brně naprosto stejné, v Praze je však tento obor zařazen pod Technickou fakultu.

Všem moc děkuji za rady

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: uplatnění !!!PORAĎTE!!!

Příspěvek

Ahoj a můžu se zeptat proč se ptás na fóru cvut fs? Pochopil bych kdyby jedna z onech skol byla strojarna, ale takto to nechápu?

obuvnik
Příspěvky: 2
Registrován: 21. červen 2015, 17:28

Re: uplatnění !!!PORAĎTE!!!

Příspěvek

Protože bych rád slyšel nějaký nezávislý názor někoho kdo se pohybu v praxi ve strojírenství a řekl by mně co si o těchto oborech myslí (z hlediska uplatnění ve strojírenství). Máš to to tam napsaný. Doufal jsem že se tu někdo takový najde

hax28
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 177
Registrován: 27. září 2009, 12:22

Re: uplatnění !!!PORAĎTE!!!

Příspěvek

cauj jak pise kolega vyse tohle forum Fakulty strojni CVUT :D musis se ptat na hnojarskejch .. a hned se neurazej. Abych te uspokojil znam lidi z praxe jeden dela konstruktera zemedelskych stroju (MENDELU) a dalsi dela v jedne nadnarodni firme na stroje stlacujici vzduch (CZU TF), jen je rozdil ze tohle delaj unas na vesnici, kde je velky zajem o techniky. Co znam nazor par lidi co delaj na HR z Prahy at uz strojirenstvi nebo podobnych oboru CZU a podobny veci je moc neberou (uz jen zivotopisi koncej v "kosi") .. tot vse co vim ja. Mozna ti nekdo napise ze je to opacne ale dost o tom pochybuju.

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: uplatnění !!!PORAĎTE!!!

Příspěvek

jen tka z praxe je dulezite chtit delat nez titul (osobni zkusenosti) na to te vyhodit maj 3 mesice

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“