práce při studiu

Zde je prostor pro nabídky zaměstnání, brigád a spolupráce. Téma vždy výstižně pojmenujte. V příspěvku uveďte informace o pracovní pozici a kontakt.
Odpovědět
murf
Příspěvky: 3
Registrován: 01. únor 2015, 11:20

práce při studiu

Příspěvek

Zdravim,
nastupuju do prváku a chci se zeptat, jestli se dá stíhat při studiu pracovat, popř. kde (pás, sklad nebo něco odbornějšího)?
P.S.: jsem gymplák :roll: a CAD jsem využíval jenom pro modelování na 3D tisk :mrgreen:

Dusilus
Příspěvky: 1
Registrován: 21. září 2014, 21:01

Re: práce při studiu

Příspěvek

odbornějšího asi sotva s 0 rokama studia a gymplem. a i když ti pujde matika atd tak se budeš muset učit technický kreslení a to ti doma zabere dost času takže minimálně prvák se radši pořádně uč a brigádu nech na léto. a na pás a podobnou práci nepotřebuješ odborný znalosti, ale určitě je to lepší praxe do budoucna (i lepší prachy) než číšník nebo prodavač. a pokud si chceš usnadnit práci v semestru a nudíš se tak se koukni do bíly knihy na předměty a k nim doporučenou literaturu a zkus si něco v pdf přečíst dopředu

komarsosal
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 34
Registrován: 23. září 2012, 21:49

Re: práce při studiu

Příspěvek

Tak stihnout se to určitě dá, spíš záleží na "náhodě" co se ti podaří sehnat a jaké jsi schopný postoupit oběti... Já mám od 2. semestru (nyní jsem dokončil Bc.) brigádu v jedné strojařské firmě...nejdřív jsem tam byl rok "klukem pro všechno", ale teď už dělám jen technické věci - konstrukční výpočty, výkresy apod.
Nutno říct ale, že jsem toho kolikrát měl plný brejle...škola +70 hodin měsíčně v práci někdy nedělá dobrotu ;).
Ale jak psal kolega výše, doporučil bych volitelné předměty - CAD/ Inventor/ Catia apod. :) A gympl není dobrý start...Jsem jen z "hloupé průmyslovky" :D

Odpovědět

Zpět na „Pracovní nabídky“