Navýšen limit pro upload souborů

Archiv starých informací a připomínek pro pamětníky :)
Zamčeno
Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 484
Registrován: 22. říjen 2012, 12:07

Navýšen limit pro upload souborů

Příspěvek

Ahoj strojaři,
mám pro vás dobrou zprávu.

Nyní můžete nahrávat soubory až do 128 MB.

Dříve bylo možné nahrávat pouze soubory do max. velikosti 10 MB, v průběhu modernizace byl limit navýšen na 32 MB a nyní můžeme s radostí oznámit, že se nám jej podařilo zvednout až na 128 MB!
Budeme rádi, pokud své soubory budete sdílet přímo na fórum a nebudete je nahrávat na cizí úložiště, kde nelze garantovat jejich dlouhodobou dostupnost a bezpečnost. Zde navíc nemusíte pro stažení souborů opisovat žádné kontrolní obrázky a rychlost jejich stahování není uměle omezována. Rovněž bychom vás chtěli požádat, před nahráním své soubory nějak rozumně pojmenujte, přispějete tím k větší přehlednosti fóra a lepší indexaci pro vyhledávání.

Naše poděkování si zaslouží nejen všichni aktivní uživatelé, ale také naši sponzoři, kteří toto značné navýšení limitu umožnili. Budeme rádi, když také přispějete. Umožníte tím nejen udržení Strojaře v chodu, ale také jeho další rozvoj :)

Díky za vaši podporu!
SPONZORING      V.I.P      PRAVIDLA      ZPĚTNÁ VAZBA

Uživatelský avatar
bejbyyy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 12
Registrován: 13. leden 2014, 15:34

Re: Navýšen limit pro upload souborů

Příspěvek

Čauko, nevím čím to je, ale nejde mi nahrát soubor cca 50Mb... Píše to, že limit je 10 Mb...?

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 484
Registrován: 22. říjen 2012, 12:07

Re: Navýšen limit pro upload souborů

Příspěvek

Ahoj, díky za upozornění. Když jsem to zkoušel, tak to fungovalo a moderátoři s tím již normálně pracují. Možná, že nová aktualizace systému, kterou jsem naložil v pondělí, přepsala můj patch pro upload (dříve tam byla nějaká chyba v systému). Nebo to vázne někde jinde :-( Prověřím to.
Ještě jednou díky!
SPONZORING      V.I.P      PRAVIDLA      ZPĚTNÁ VAZBA

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 484
Registrován: 22. říjen 2012, 12:07

Re: Navýšen limit pro upload souborů

Příspěvek

Problém opraven. Nyní by již nahrávání příloh až do cca 128 MB nemělo nic bránit. Ještě jednou díky všem, co mi problém nahlásili.
SPONZORING      V.I.P      PRAVIDLA      ZPĚTNÁ VAZBA

Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a připomínek“