Kalkulačka

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
andreew99
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 14
Registrován: 05. září 2018, 22:38

Kalkulačka

Příspěvek

Ahoj, jsem v prvním ročníku a plánují nákup nějaké “pořádné” kalkulačky, která mi vydrží pokud možno po celý zbytek studia. Jsou při zkouškách, u kterým je kalkulačka povolena, nějaká omezení na typ kalkulačky, jako tomu bylo například u maturity? Jde mi o to, abych si nekoupil kvalitní grafickou kalkulačku za tisícovku a pak mě někdo nevyhodil, že ta kalkulačka je moc chytrá :-D díky za odpovědi

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 484
Registrován: 22. říjen 2012, 12:07

Re: Kalkulačka

Příspěvek

Ahoj, u některých zkoušek není kalkulačka povolena vůbec, u většiny jsou povoleny kalkulačky bez grafického displeje. Já vždy vystačil s běžnou Casio kalkulačkou, která umožňuje maximálně tak grafický zápis výrazu, tak jak se píše na papír. Snad info doplní nějaký vlastník grafické kalkulačky :-)
SPONZORING      V.I.P      PRAVIDLA      ZPĚTNÁ VAZBA

barook
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 8
Registrován: 30. březen 2016, 18:37

Re: Kalkulačka

Příspěvek

Já, coby třeťák, sice disponuji pouze levnou CASIOvkou, která neumí ani zlomky (jsem rád za sin, cos, ...), ale za studium mi snad při zkoušce ještě nekontrolovali kalkulačku, pokud se nemýlím. Tedy myslím jen ty zkoušky, kde je kalkulačka povolena, konkrétně termo, hydro, mechaniky, pružnosti, elektřina, ČMS, techno, numerika. Nepamatuju si jenom fyziku, jak moc to hrotili...

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“