Discord server

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
neos2022
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 14
Registrován: 22. leden 2020, 18:44

Discord server

Příspěvek

Zdravím :thumbsup:
Tento rok bych měl nastoupit na Strojní fakultu ČVUT a přicházím s dotazem, zda si kterýkoliv ročník kdy zakládal discord server. Ať už jako prváci, nebo později ve vyšších ročnících. Pokoušel jsem se hledat jakékoliv zmínky na internetu nebo zde, ale nic jsem nenašel, našel jsem pouze pro FIT. :-? Má někdo zkušenosti se zakládáním? Byl by vůbec zájem o takový server? Moc díky za odpovědi či případné informace.

Vilda15
Příspěvky: 3
Registrován: 30. říjen 2012, 20:17

Re: Discord server

Příspěvek

Ahoj. Asi (spíš jo) jsem už celkem boomer. Nevím přesně na co se ptáš, ale jeví se mi to jako nějakej Clubhouse pro chudý, kterej si založíš z domova? Už jsem pár let ze hry, ale na tohle jsem nenarazil. Pokud to budeš chtít rozjet, budeš si asi muset nejdřív najít na škole kamarády a s nima to následně rozjet po svý ose.

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 476
Registrován: 22. říjen 2012, 12:07

Re: Discord server

Příspěvek

Co je tou potřebou, mít Discord server?
V zásadě ho můžeme zkusit založit a uvidíme. Mám jen trochu obavu, aby to nepřispělo k dalšímu tříštění komunity. Tzn. že ten obsah už není dostupný na jednom místě (Strojař), ale bude rozfrcaný na několika platformách a hledání bude peklíčko jako na Facebooku.
Proto bych se radši zamyslel, co je vlastně ta potřeba? Chat? Mobilní appka? Chatbot? Ikonky? Zobrazení a třídění? Mít vše na jednom místě? Mířím na to, zda naopak třeba nějaký chat nepřidat sem… Tedy co změnit, aby byl Strojař přívětivější a splnil to, co potřebujeme. Klidně z toho může vyjít, že je třeba Strojaře převrtět na jinou platformu, nebo upravit…
SPONZORING      V.I.P      PRAVIDLA      ZPĚTNÁ VAZBA

Uživatelský avatar
neos2022
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 14
Registrován: 22. leden 2020, 18:44

Re: Discord server

Příspěvek

Spíš z hlediska té komunikace. Discord server jsem už objevil, je to asi hlavně o obecné komunikaci (chat, hovory, různé channely na různé předměty apod.) Sem tam se přihodí i nějaký soubor, ale samozřejmě roli strojaře to ani trošku nenahradí, spíš je příjemné že člověk si tam může hnedle vlézt do nějakého voice channelu, nebo přímo chatovat ve skupině (klidně i ohledně věcí mimo školu, nějaké pozvánky na akce atd.)
Přidat něco takového i na Strojaře? Já bych asi nebyl proti, ale nevím jak těžká (nebo obecně žádaná) by byla realizace. To je asi předmětem diskuze.

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“